Польський Візовий Центр у Івано-Франківську

Польська віза

Шенген віза

Шенгенські візи

Візи до Польщі

Робочі візи

Реєстрація на польську візу

Реєстрація на чергу

Робота в Польщі

Центр візової підтримки CVS

Карта поляка

Шенгенська річна віза

Допомагаємо отримати запрошення: Робочі, Бізнес, Гостьові

Перш за все, вам потрібно підготувати пакет документів. Тут усе просто: зробіть ксерокопії (по 2 екземпляри) першої, другої сторінки внутрішнього паспорту, а також сторінку з пропискою. Обов'язково візьміть із собою оригінал.

У пакеті документів повинна бути довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (оригінал і копія, 1 екземпляр).

Також до пакету документів за наявності додається старий закордонний паспорт.

Зверніть увагу на важливий пункт про довідку з військкомату. Дуже часто її забувають додавати до пакету документів. Особи віком від 18 до 25 років, які підлягають призову на військову службу, обов'язково подають довідку відповідного військового комісаріату.

Форма довідки затверджується Міністерством оборони. Або, якщо хлопці відслужили, то потрібно додати військовий квиток та його ксерокопію.

   

Вищеперелічені документи є стандартним пакетом документів. Тільки в рідкісних випадках Вас можуть запитати й інші документи, наприклад, довідку про несудимість.

Важливо! Якщо ви нещодавно зробили нову реєстрацію (прописку) і її термін менше 6 місяців, то до стандартного пакету документів необхідно додати ще й форму 16 із ЖКГ, що підтверджує прописку.

Також особи, які щойно змінили прізвище у шлюбі, до всього пакету документів мають додати ідентифікаційний код на нове прізвище.

Якщо ж ви бажаєте в закордонний паспорт внести відомості про дітей, то додатково подбайте і про такі документи: оригінал та копію свідоцтва про народження дитини.

Якщо вашій дитині 14 років і більше, то зробіть дві копії, якщо 16 років, то необхідно взяти ксерокопію внутрішнього паспорту. Якщо вашій дитині - 5 років і більше, то до цих документів додайте ще 2 матові фотокартки дитини розміром 3 х 4 см.
З усім пакетом документів відвідуємо ОВІР. Майже всі ОВІРи починають працювати з 9 години ранку. Щоб уникнути довгих черг та для збереження нервів, радимо вам прийти раніше, можливо, навіть на цілу годину.

Не лякайтеся, просто що швидше прийдете, то швидше закінчиться тяганина з документацією. У кабінеті паспортиста вам потрібно буде заповнити анкету та дізнатися про всі необхідні оплати й реквізити.

 

Залежно від того, як швидко ви хочете отримати закордонний паспорт, ціна послуги може бути різною.

На офіційному сайті центру можете дізнатися, у скільки обійдеться окремо кожен платіж

Зазвичай біля кожного ОВІРу є банк, де й можна зробити платіж, заповнивши реквізити, які вам дадуть.


 Після оплати, з усіма квитанціями й документами (переліченими вище) знову повертаємося до ОВІРу.

Тут безпосередньо в кабінеті паспортиста вас сфотографують. За цю процедуру нічого не потрібно платити. Оформивши всі документи, вам залишається чекати потрібної дати, щоб отримати закордонний паспорт. 

Через зазначену кількість днів вам потрібно прийти у районний відділ ОВІР з українським паспортом для того, щоб отримати закордонний. Його видають зазвичай у другій половині дня.

Проте в усіх ОВІРах існують певні прийомні дні та години, коли ви можете отримати закордонний паспорт. Будьте уважними, перепишіть собі розклад роботи кабінету, де можна забрати документ.

Отримати закордонний паспорт можете безпосередньо тільки ви. А у виключних випадках за ноторіально засвідченим дорученням інша уповноважена особа.

Насамкінець ми розкажемо про деякі нюанси з отриманням закордонного паспорту.

Карта проїзду до Центру візової підтримки