Польський Візовий Центр у Івано-Франківську

Польська віза

Шенген віза

Шенгенські візи

Візи до Польщі

Робочі візи

Реєстрація на польську візу

Реєстрація на чергу

Робота в Польщі

Центр візової підтримки CVS

Карта поляка

Шенгенська річна віза

Допомагаємо отримати запрошення: Робочі, Бізнес, Гостьові

Шопінг віза 
Якщо Ви бажаєте відвідати Польщу, або іншу країну Шенген-зони на короткий період часу з метою здійснення особистих покупок, і паралельно екскурсії, в цьому випадку Вам найбільше підійде шопінг-віза ( na zakupy ). Така віза є шенгенською і видається для разового в'їзд у.
Видача шопінг-візи є спеціальною пропозицією Польської сторони для громадян які проживають на Західній Україні. Перша шопінг-віза відкривається терміном на 7 днів без коридору (7/7), або в поодиноких випадках на сім днів з коридором (14/7), залежно від ріше ння Консула.
Наступна шопінг-віза може бути відкрита на довший термін перебування при умові, якщо Ви долучите до загальної кількості документів для отримання візи - іменний чек* про здійснення покупки в республіці Польща , за першою отриманою шопінг-візою . Т акий чек буде с лугувати підставою для надання Вам більш дов готривалої візи багаторазово го в'їзду, тобто мультивізи .
Введення цієї візи є лібералізацією візового режиму між Україною та Польщею, що в свою чергу допомогло вирішити безліч проблем, таких як економія коштів та часу для людей .
*іменний товарний чек - це чек про зроблену покупку на території РП, в якому вказано ва ші дані закордонного паспорта.

Замовити візу

Карта проїзду до Центру візової підтримки